Obavijest o pravu na besplatan prijevoz

Obavještavaju se roditelji/ skrbnici učenika na području Grada Splita o pravu na besplatno korištenje javnog gradskog prijevoza temeljem Odluke o socijalnoj skrbi (19/2019).
Pravo na besplatan prijevoz – godišnju pokaznu kartu mogu ostvariti učenici iz obitelji s troje i više djece ako jedan roditelj/skrbnik ima prebivalište na području Grada Splita neprekinuto najmanje 3 (tri) godine do dana podnošenja zahtjeva i uz uvjet da primaju dječji doplatak.
Kako bi svi učenici dobili na vrijeme godišnju pokaznu kartu, u suradnji sa školama se vrši prikupljanje zahtjeva.

Roditelji koji do 05. srpnja 2019. godine u školi predaju zahtjev, moći
će preuzeti godišnju pokaznu kartu
krajem kolovoza na prodajnom mjestu tvrtke Prometd.o.o.
Roditelji u školi trebaju predati:
1. Zahtjev Grada Splita s dokumentacijom (preslik osobne iskaznice; rješenje iz 2019. godine o ostvarenom pravu na dječji doplatak ili Potvrdu; preslik rodnih listova)
2. Ispunjeni zahtjev za izdavanje pokazne karte tvrtke Promet d.o.o.
3. dvije fotografije(napisati ime i prezime)

Zahtjev Grada Splita i Zahtjev od tvrtke Promet doo nalaze se u privitku ovog dokumenta.

U školu je potrebno donijeti  oba ispunjena zahtjeva sa pripadajućom dokumentacijom (potrebna dokumentacija navedena je u zahtjevu Grada Splita svakim radnim danom od 8,00- 14,00h do 5.srpnja 2019. (petak)

ZAHTJEV_prijevoz_3+_2019.pdf (388.00 KB)
PROMET_ZAHTJEV__ACI_STUDENTI.pdf (165.23 KB)

objavio: Gorana Vajić   datum: 12. 6. 2019.