Tjedan cjeloživotnog učenja

Provježbajmo mozak!

UKLJUČITE SE I VI U 13. TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA!

Cjeloživotno učenje odnosi se na “svaku aktivnost učenja tijekom cijeloga života radi unaprjeđenja znanja, vještina i kompetencija u okviru osobnoga, građanskog, društvenog ili profesionalnog djelovanja pojedinca”.

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i ove godine, od 30. rujna do 6. listopada, organizira 13. Tjedan cjeloživotnog učenja, nacionalnu obrazovnu kampanju u kojoj se građanima na neposredan, često i neformalan način, prenosi poruka o važnosti obrazovanja i učenja DOGAĐANJA

film kampanje Novi početak

Sve novosti u vezi 13. Tjedna, mogu se pratiti  na  web stranici,  i na  službenim profilima na društvenim mrežama (Facebook i Instagram)..

Predavanja i radionice će održati profesori savjetnici,i profesori mentori Ekonomske i upravne škole Split, Srednje strukovne škole Sinj i naše škole.

objavio: vanja perković   datum: 30. 9. 2019.