Korisnik:
Lozinka:
Virtualna knjižnica

News portal za studente i srednjoškolce u Hrvatskojna kojem je predstavljena i naša škola

ŠKOLSKI LIST
Savjeti za roditelje

Zbog rastuće dostupnosti proizvoda koji sadrže nove psihoaktivne tvari te visokih rizika koji se povezuju s njihovom kcnzumacijom, svrha  ove brošure je informirati roditelje o toj pojavi

DELF SCOLAIRE

Međunarodno priznata diploma iz francuskog jezika

Treću godinu zaredom učenici naše škole, koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik, polagali su ispit DELF SCOLAIRE i stekli međunarodno priznatu diplomu o poznavanju francuskog jezika za razinu A2 i B1.

Diplome DELF SCOLAIRE  izdaje francusko ministarstvo obrazovanja, vrijede za cijeli život a sastavljene su na temelju Zajedničkog europskog referentnog okvira za jezike. Obuhvaćaju različite razine vladanja francuskim jezikom, od razine A1 i A2 do razine B1 i B2.

DELF ispiti obuhvaćaju provjeru znanja iz francuskog jezika iz četiri jezične kompetencije: usmeno i pisano razumijevanje, usmeno i pisano izražavanje. Ispiti se provode u školama i organizirani su na temelju Ugovora Francuskog veleposlanstva u Republici Hrvatskoj i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske. DELF diplome služe kao dokaz o razini vladanja francuskim jezikom za profesionalne potrebe ili za nastavak obrazovanja i kao takve priznate su u cijelom svijetu.

objavio: vanja perković   datum: 28. 6. 2021.